panoramy
Kontakt: (32) 330 21 60, biuro@panoramy.pl

Wirtualne wycieczki

wirtualne wycieczkiWirtualne wycieczki to kompleksowe prezentacje multimedialne bazujące na zdjęciach panoramicznych.

Całość w bogatej oprawie wizualnej: animacje, zbliżenia detali, klipy filmowe, oraz dźwiękowej: szum rzeki, skrzypienie podłogi lub otwieranych starych zamkowych drzwi. Nie może też zabraknąć głosu przewodnika, bo o wiele wygodniej, gdy ktoś tłumaczy, co właśnie oglądamy...

Zatrzymajmy klienta na naszej stronie jeszcze kilka minut, a na pewno o nas nie zapomni.

panoramy sferycznePanoramy sferyczne

Panoramy sferyczne to nowoczesne medium dzięki któremu będziesz mógł zwiedzić świat bez wychodzenia
z domu...

Co to jest panorama sferyczna? Dlaczego panorama jest lepsza od tradycyjnego zdjęcia? Jak oglądać fotografie sferyczne? Czym kierować się przy wyborze najlepszej oferty? Zapraszamy do zapoznania się z broszurą reklamową lub do obejrzenia katalogu panoram.

Panoramy w iPhone i iPod

Panoramy w iPod i iPhoneZawsze o krok przed konkurencją - jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy własną galerię panoram, którą można oglądać w przenośnych urządzeniach firmy Apple - iPhone i iPod Touch.

Wraz z lipcową aktualizacją oprogramowania dla urządzeń iPod oraz z premierą na polskim rynku telefonu iPhone 3G pojawiła się możliwość publikowania panoram również w tych urządzeniach. Ich stale rosnąca popularność sprawiła, że jako pierwsi w Polsce włączyliśmy do oferty również tworzenie galerii zdjęć panoramicznych dla iPod i iPhone.

Wirtualne zwiedzanie

Nigdy nie byłeś w Krakowie, Wrocławiu czy Lublinie? Czas to zmienić. Póki co - zapraszamy do zwiedzenia tych miast wirtualnie - mamy nadzieję, że prezentowane w formie panoram atrakcje zachęcą do rzeczywistych wycieczek.

Gliwice
panoramy Gliwice
Kraków
panoramy Kraków
Wrocław
panoramy Wrocław
Lublin
panoramy Lublin
Opole
panoramy Opole
Szczecin
panoramy Szczecin
Katowice
panoramy Katowice
Częstochowa
panoramy Częstochowa

ITAMAR na świecie

Jako jedyna firma z Polski współpracujemy z 360TravelGuide - największym brytyjskim dostawcą fotografii VR dla biur podróży i firm związanych z turystyką.

Bierzemy też czynny udział w międzynarodowych projektach, których celem jest promowanie fotografii VR - m.in. World Wide Panorama stworzonym przez University of California w Berkeley a także viewat.org czy panoguide.com.

Nasze projekty

ITAMAR jest także inicjatorem krajowych projektów mających na celu popularyzację fotografii sferycznej oraz krajowej turystyki poprzez prezentację ciekawych miejsc z możliwością ich wirtualnego zwiedzania.

NIKON NPS